Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy allergiás...

Pabiii kérdése:

Lehetséges, hogy allergiás tünetek?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy allergiás vagyok, mert régen voltam teszten és sok mindenre vagyok allergiás. Gyógyszert is szedek rá szezonba, főképp nyáron. Télen nem szoktak kijönni rajtam. Na a lényeg, hogy ha dinnyét ettem eddig mindig viszketett a torkom, meg a szájpadlásom felül meg éreztem, hogy picit bedagadt a torkom. Sok zöldségnél van ez. Valamelyik nap mákos sütit ettem és ugyanígy kijött ez a torok, szájpadlás viszketés, és torokdagadás. Utána néztem és nagyon sok helyen azt olvastam, hogy az allergiásoknál sok étel kereszt allergiát okozhat és ezek a tünetek. Most hogy írom a kérdést, pont előbb vacsoráztam uborkát ettem és szintén ezek a tünetek. AZ LENNE A KÉRDÉSEM, HOGY MSOT AKKOR EZ VALÓJÁBAN ALLERGIA? MIT JAVASOLNAK? ESETLEG EGY ÚJABB ALLERGIA TESZT? HA KÉRHETEM ÉRTELMES VÁLASZOKAT ÍRJANAK! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.
2012. ápr. 11. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapvetően tényleg nem ártana egy allergia teszt mert a kiváltó ételeket jobb lenne elkerülni.

Állítólag az ember minél többször találkozik az allergénnel, annál hevesebben reagál a szervezet.

2012. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!