Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire lehetej allergiás?

Anonymus54 kérdése:

Mire lehetej allergiás?

Figyelt kérdés
Multkét kedden voltam az orvosnál azt mondta torokgyulladásom van visszamentem ellenörzésre azt mondta javult mostmár egész jó ez múlt hét pénteken volt. De állandóan száraz néha olyan érzés mint ha por lenne a torkomon és mintha fel lenne rakódva valami az orrámnál sokszor a torokban. mi lehet?

2012. aug. 13. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mitől lehet, de tudom, hogy hogy tehetsz ellene. Egyél egy pár kanál mézet, attól nem lesz száraz a torkod. Ezt akár ismételheted 1-2 óránként is. Az orrodra pedig azt ajánlanám, hogy gőzölj, mégpedig úgy, hogy egy kisebb lábosba tegyél vizet, és csepegtess bele vagy 2-3 csepp eukaliptusz olajat.
2012. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hu lehet h hulyeseget irok de nem lehet h valami peneszes a hazban?
2012. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem hülyeség, amit írsz. Lehet allergiás reakció is. Be lehet fulladni attól is.
2012. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De sajnos van penész a szobák sarkában szóval akk ez az irritáció valószínűleg allergiára azaza a penészre utalhat
2012. aug. 15. 10:16
 5/10 A kérdező kommentje:
És cigizni lehet-e erre?
2012. aug. 15. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, max úgy, hogy elmész otthonról. De a penészt kéne eltávolítani. Ajánlom az Ultra szavot. Mi is azzal tüntettük el a penészt, és most már nyoma sincs.
2012. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen mi is próbáljuk már nagyon nincs is akkor leméletileg nem valami komoly bajom lehet hanem a penészre vezethető vissza az irritáció
2012. aug. 15. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha majd teljesen eltűnt a penész, és mondjuk rá 2-3 nappal már nincs baj, akkor a penész okozta. Ha viszont utána is fennállnak ezek a tünetek, akkor keress fel egy orvost.
2012. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mondjuk ezt tünet reggel szokott lenni napközben nagyon ritkán jün elő és inkább már olyan mintha az orromnál a torkomban ilyen nagyon ilyen erős égetős szárazság tehát ritkán jön nagyon elő napközben viszont reggel van
2012. aug. 15. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress föl egy orvost, Hátha tud rajta segíteni.
2012. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!