Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek a macskára is allergiás?

Lehetek a macskára is allergiás?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a parlagfűre és a poratkára.Ma voltam egy ismerősömnél akinek van macskája ,elég sokat foglalkoztam a cicával.Háromnegyed óra múlva elkezdett folyni az orrom és tüsszögtem,folyt a könnyem ,de az az érdekes hogy előtte otthon is könnyeztem .Hazajöttem lefürödtem,többször kezet mostam ,mosakodtam de még mindig ez van .Szerintetek lehet macskaszőr allergia ?vagy csak megfázás(előtte napokba fáztam)?vagy esetleg valamelyik meglévő allergiám most jött ki? ( előtte is voltam macskákkal de ez csak most jött)

2012. júl. 16. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha Garfield-ot nezel, akkor is ezek a tunetek?
2012. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xD te hülyevaagy :) képzeld el h nem !! :D
2012. júl. 16. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz a macskaszőrre allergiás.
2012. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de az az érdekes h előtte is könnyezett a szemem :S ja és előtte is voltam sok macskával eggyikel se volt ilyen bajom :) szerintem most se az lesz de azért mindenesetre megkérdezem :/
2012. júl. 16. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

" ja és előtte is voltam sok macskával eggyikel se volt ilyen bajom :) "


Ezt a "macskaval lenni"-t ugyanugy kell erteni, mint a "fiuval lenni"-t..?

2012. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy ide leírtad, szerintem a macskának semmi köze az egészhez, valami más lesz ez..
2012. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó előtti :nem xDD
2012. júl. 17. 09:56
 8/8 A kérdező kommentje:
nem hinném h a macska mivel ma is felmentem és nem lett semmi bajom
2012. júl. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!