Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergiára milyen...

Parlagfű allergiára milyen alternatív praktikák vannak?

Figyelt kérdés
Gyógyszer nem használ, már többet próbáltam, még homeopátiás golyókat is. A tüneteim nagyon intenzívek, augusztus, szeptember, és most már októberben is. Az orvos nem tud segíteni, már szedtem claritint, Aeriust, Cetirizint, csak enyhíteni tudják a tüneteket. Próbáltam gyógyteáknak utánanézni, de allergiára nem találtam semmit. Előre félek a jövő nyártól, mert mintha évről évre rosszabb lenne.

2012. okt. 29. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

homeós bogyókat mindig kellene szedni(megfelelően) non-stop, és sokára hatnak.

nálam tavaly és előtte jól enyhítette, de aztán lusta voltam és romlott z idén.

alternatívát mást nem találsz szerintem.

2012. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen cipőben jártam, egy gyógynövényekkel foglalkozó blogon olvastam, egy irdatlan nagy baromságnak tűnő bejegyzést, de aztán ahogy rágugliztam, rengeteg leírást találtam róla, ezért félve de kipróbáltam, kezemben a telefonnal a mentők számát előre beütve... ettem parlagfüvet:) nem lett tőle semmi bajom, majd a leírásoknak megfelelően elkezdtem ételízesítőnek használni, teát főztem belőle, és ettem nyersen is a levelét, és abszolút semmi allergiám nem jött ki azóta, de még csak most a télen sem voltam beteg.
2013. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A legjobb parlagfümentes helyre utazni. A közelben ilyenek a Kárpátok, az Alpok vagy az Adria.
2013. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!