Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj már megint a torkom?...

Mitől fáj már megint a torkom? Hogyan múlhatna el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egész karácsony előtt pár nappal kezdődött. Megfájdult a torkom és köhögtem is. Orvos, Amoxicilin, beszedtem 2 levéllel és hozzá a köhögésre lándzsás útifű szirupot kanalaztam 3X1-et naponta. Elmúlt nem sokkal szilveszter után. Utána azonban egy hét sem telt el és újra az egész elölről. Ugyanez a procedúra és gyógyszerek. Kb 2 napja nem szedek semmit. Most megint érzem ahogy fulladok és mára torkom is fáj ahogy nyelek. Nem akarok megint gyógyszert szedni. :(



2012. jan. 14. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedjél Béta glükánt a téli időszakban, valamint D vitamint.
2012. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi a fene az a Béta glükán? :D Orvos írja, vagy a patikában egyébként is kiváltható? Drága?
2012. jan. 14. 20:50
 3/7 Coney ***** válasza:

méz+citromlé(frissen facsart)+fokhagyma


Nem a legkellemesebb, de tuti recept. Itt olvastam a gyakorin én is.

2012. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom. Milyen gyakorisággal és mennyiségben?
2012. jan. 14. 21:06
 5/7 Coney ***** válasza:

Hát a gyakoriságot nem tudom, mert nekem hamar elmúlt tőle hál' istennek.

Egy "adagot" így csináltam: 2 gerezd fokhagyma + kb 1,5-2 evőkanál méz + fél/egész citrom leve. De én is csak kb-ra kavartam ezeket az arányokat össze.

2012. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fullaaaadsz?

Van alapbetegséged?

2012. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a leírást!


Asztmás és allergiás is vagyok egyben, bár ilyenkor nem szedem a gyógyszereket és évekre visszamenőleg se voltak gondok a téli időszakokban. :S

2012. jan. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!