Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha az orvos azt mondta, hogy...

Ha az orvos azt mondta, hogy a macskát takarítsam el a háztól, de én ezt nem teszem meg, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Azt mondta allergiás vagyok rá, de nagyon szeretem, és mondtam is neki, hogy akármit mond, nem fogom elvinni.

2013. jan. 31. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

inkább az orvosodat takarítsd el az utadból.

milyen vizsgálattal derült ez ki?

2013. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
allergiateszt
2013. jan. 31. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:

ne dobd ki a cicádat akkor sem

simogatás után moss kezet,meg öltözz át.

2013. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy berendezel a macskádnak egy kis házat a kertben, vagy együtt éltek, de akkor továbbra is szenvedhetsz az allergia tüneteitől.
2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nem takarítod el és kész. És szenvedsz az allergiától. A te dolgod, az orvosodat se fogja különösebben érdekelni.
2013. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha allergiás vagy rá sajnos vagy eltünteted, vagy tüsszögsz,vakarózol. Sajnos az,h kezet mosol-e vagy sem nem számít.A macskaszőr mindenhol ott van a házban. De ha úgy is döntesz,h megválsz tőle NE DOBD KI CSAK ÚGY!!!!!
2013. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én inkább hamarabb fulok meg, mint hogy kidobjam a macskát. Nincs senki barátom, ő az egyetlen. Nem dobom ki, és nem is paterolom el innen!
2013. jan. 31. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne dobd ki. De mégis mi a kérdés? Minek tetted el ezt a kérdést egyáltalán?
2013. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
:) Legyen mindig antihisztaminod! És sok örömet a cicához! Nekem is van 3,de hála égnek nem vagyok allergiás.Valószínűleg és is úgy tennék,ahogy Te :)
2013. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Borotváld le kopaszra :D
2013. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!