Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Műtét"-em lesz, mire számítha...

"Műtét"-em lesz, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

A nagylábujjamon benőtt a köröm és ránött valami nagy fekete dolog... Elmentem a sebészetre, az orovs azt mondta hogy még ilyet nemlátott, nem tudja mi ez és így beutalta ezzel Debrecenbe szövettani vizsgálatra (a "műtéttel" eggyütt) Mindenki azt mondja hogy nem fog történni semmi, meg kész lesz 5 perc alatt... Nem tudom hogy igaz-e, nem voltam még szerencsére semmiféle ilyenen, legkomolyabb ilyen dolgom egy foghúzás volt:D

Szóval szeretném tudni hogy mi lesz, fájni fog stb. Tudom hogy nem valami nagy cucc a komoly műtétek mellett, csak szeretném tudni mit fognak csinálni:)

Szóval légyszi mondjátok el!:D



2013. jan. 28. 17:56
 1/3 anonim válasza:
a baratnomnek is volt es neki nem fajt, csak az inekcio ami elerzestelenitette! amugy ez egyatalan nem nagy mutet, ne izgulj!
2013. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a fekete valami az szerintem vadhús. Nekem is volt, de csak azért volt fekete, mert beleragadt a fekete zokni..:D A műtét tényleg csak pár perc, az injekció nagyon fáj. Ha régóta be van nőve (hónapok) akkor még a műtét is fájhat (nekem 10-szer nőtt be, 2-3-szor fájt maga a műtét is...) Ha begyógyult, ápold a körmöd sűrűn, mert nagy az esélye, hogy újra kiújul.
2013. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na megtörtént a műtét:D Tényleg csak a szuri fáj picit, aztán semmiről nemtudtam csak hogy ott csinálnak valamit meg a nővérek néztek rám hogy: "Biztos nem fáj? :O" Csak sajnos kiállt az érzéstelenítő és most rohadtul fáj:D
2013. jan. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!