Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Így futhatok asztmás allergiával?

Így futhatok asztmás allergiával?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon sokat futottam, versenyeken is indultam, de aztán asztmás allergiám lett. Az orvos azt mondta lehet, hogy idővel kinőhetem. Mostanában csak nagyon ritkán (évente kb. 3-4 alkalommal) jön elő. Szeretném elkezdeni újra a futást úgy, hogy először csak egy kicsit futok, aztán hétről hétre növelem a távot. Ez így lehetséges?

17/L



2013. febr. 28. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a pulmonológustól...
2013. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal, tényleg. Egyébként nekem épp a sporttól jön elő, ezért mindig sportolás előtt kell használnom a gyógyszert. Szóval valószínűleg semmi akadálya, hogy fuss. A mai asztmagyógyszereknek nagyon kevés a mellékhatása, mert nagyon kis dózisban kell őket alkalmazni. Ha ezen múlik, hogy sportolni tudjál, nyugodtan használd. Persze van, akinek nem lehet jól kezelni gyógyszeresen az asztmáját, de ez nem az enyhe esetekre jellemző.
2013. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pulmonologia és SPORTORVOS...lehet h csinálnak terheléses dolgokat is h hátha előjön..ha nincs gond és nem "irritálja" akkor fuss :D
2013. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!