Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagyon zavar h égő voros lesz...

Nagyon zavar h égő voros lesz az arcom. Mit tehetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

fehér a bőröm.es nagyon rossz mert nagyon voros lesz a fejem 1 fekvo utan is..

ez meg nem lenne olyan nagy baj de az van h mondjuk biciklizek vagy futok sokat és nagyon (eléggé) elfàradok és olyan durvàn voros lesz az arcom mint egy paradicsom nagyon durvan!es a legrosszabb h nem 5 percig tart hanem mikor mar reg nem vagyok faradt akkor is nagyon durvan.vagyis miutan elfaradtam meg 15-20 percig nagyon durvan voros!!

nagyon zavar !!

ez miert van??

es nem tudnek ellene tenni valamit???



2013. ápr. 28. 18:36
 1/1 anonim válasza:

hideg víz az edzés után? vagy legalább hideg vízes zuhany?

Edzés közben esetleg próbáld fokozatosabban nehezítéseket.

De szerintem ne zavarjon sokaknak ilyen amúgy, lehet úgy érzed a tiéd jobban vagy akár lehet, hogy tényleg jobban, de szerintem akiken nem látszik semmi, azok lehet nem is csinálták jól az edzést. Normális, hogy edzés közben után vörösödik a fej, meleged van, erő kifejtés stb.. Bár ne hajtsd magad túl, ne eröltesd magad túl.

Szóval az ember, ha edz akkor izzad és vörösödik, normális reakció :))))

2013. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!