Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehet hólyagos kiütés a...

Husika1986 kérdése:

Mitől lehet hólyagos kiütés a kézen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, páromnak kb egy éve jött ki hólyagos kiütés a kezén kaszálás után, és azóta mindig előjön neki, de csak favágáskor, illetve ha tüzet rak és megfogja a fát, már voltunk vele több bőrorvosnál is, de nem használ neki rá se krém se tabletta. Volt már valakinek hasonló tünet? Mit tegyünk?

2013. jún. 6. 10:11
 1/7 Gabikababika válasza:
Egy barátomnak volt neki favágáskor jöttek ki a hólyagok de neki egy hét alatt elmúlt. Egyébként neki azért volt mert nagyon puha a keze és a hirtelen erős fizikai munkától a bőre belsőbb rétegei megsérültek.
2013. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, neki is elmulik egy het alatt különben, csak mindig ujbol és ujbol visszajön.
2013. jún. 10. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni .Időközönként ami magától előjön és pár nap múltán elmúlik .Neki milyen ? Nekem semmi kellemetlen tünetet nem okoz,csak van .. Apró kis hólyagok,amik tiszta folyadékkal vannak tele ! Az ujjaimon vannak inkább.
2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* én nő vagyok komoly fizikai munkát nem végzek ,mégis egy ideje időről -időre előjön .
2013. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet nem allergia, hanem érzékenység. Én elmentem Biorezonanciára, ahol természetes kezeléseket kaptam (nem szabad gyógyszerezni!), kivizsgálta mire vagyok érzékeny, és azokat nem ettem, vagy mással pótoltam, így egy fél év alatt elmúlt, de mindig vissza fog jönni. Meg használtam síma krémet(ami nem csíp, meg nincs ízesítve), és elmúlt a kiütés.
2013. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... neki viszket is és ég is, de szintén nem allergia.... legutobb canesten krémet vettünk neki rá, az jo is volt, de aztán megint ki jött és már az sem hasznalt....
2013. jún. 13. 10:38
 7/7 A kérdező kommentje:
...jajj.és elfelejtettem megírni, hogy neki szintén az ujjain jönnek elő...
2013. jún. 13. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!