Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen kiütés lehet ez?

Milyen kiütés lehet ez?

Figyelt kérdés
Délelőtt kimentem meggyet szedni. Amikor bejöttem, észrevettem a mellkasomon ilyen pici viszkető kiütéseket. Mi lehet az? Csak meleg kiütés?

2013. jún. 16. 22:41
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt és szerintem meleg kiütés.Kend be valamivel és ha nem múlik el hamar akkor fordulj orvoshoz.
2013. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pici, piros, viszket? sok minden lehet. lehet simán a melegtől, ez hideg hatására viszonylag gyorsan eltűnik, de ha nagyon viszket, akkor könnyen lehet, hogy napallergia. Bőrgyógyász tud rá krémet írni. Magas faktorú naptej, addig is. Lehet viszont, hogy másra vagy allergiás. (Az allergia bármikor, bárkin előjöhet, ha eddig nem volt, az nem érv.) Én megkeresnék egy bőrgyógyászt, ha nem múlik, vagy máskor is előjön.
2013. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. jún. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!