Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lisztérzékenyek! Nálatok...

Szeszi kérdése:

Lisztérzékenyek! Nálatok mikor merült fel, hogy azok vagytok és milyen panaszok miatt?

Figyelt kérdés
21 éves leszek és ma derült ki, hogy valószínűleg lisztérzékenység okozza a krónikus vashiányomat. A doktornő szerint valakinek csak ez az egy tünet is elég ahhoz, hogy kimutassák a lisztérzékenység meglétét. Kinek milyen panaszokat okozott ez, mielőtt kimutatták nála? A gasztroszkópia és vasterhelés nálatok is volt?

2013. jún. 19. 17:23
 1/5 anonim válasza:
A patikában kapható tesz egy csepp vérből kimutatja ha lisztérzékeny vagy.Egészen megbízható.
2013. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen... akkor nekem ehhez miért kell gyomortükrözés is... mert akkor egy perc alatt kiderülne, nem tudod esetleg a nevét?
2013. jún. 20. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a teszt pont ugyanannyit (vagy valamivel kevesebbet) ér, mint a vérvétel, amit gasztrón tudnak neked csinálni. Tök felesleges érte pénzt adni, nem is 100%-os, ha immunhiányos vagy, akkor egyik se fogja kimutatni, csak a tükrözés. Amúgy meg pozitiv labor után is tükröznek általában, amiatt, hogy felmérjék, mennyire károsodtak a bélbolyhaid.
2013. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát muszáj, hogy megcsinálják, a vérvétel már megvolt, majd kiderül, hogy mi az eredmény, de nem tudom elhinni, hogy lisztérzékeny vagyok, mert kenyéren nőttem fel, meg tésztát is sokat eszek, sosem okozott semmi különösebb panaszt az emésztésemben, úgyhogy én is most kíváncsi vagyok.
2013. jún. 20. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy milyen mértékű a vashiányod?
2013. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!