Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bevegyem az antibiozikumot...

Bevegyem az antibiozikumot panaszok nélkül vagy először probáljak meg nélküle meggyógyul i?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap elmentem az orvosomhoz légcső fájdalom panasszal és a doktor úr mandula gyulladást állapított meg. De nekem nem a légcsövem felső részén fáj hanem a két kulcs sontom között a légcső alján. Emellett nem is fáj és nem is látom pirosnak a mandulámat csak épp egy kicsit.plussz anno eg vwtegségem miatt az egyik madul azóta be van dagadva lehet a doktor úr xsak abból következtetett rá mert alig 5 másodperc alatt rájött a problémámra. Antibiotikumor kaptam . De szeretnél antibiotikum nélkül meggyógyulni! Szerintetek bevegyen az antibiotikumot úgy hogy nincs is mandula panaszom és a légcső fájdalom is elmúlt vagy szedjem be?

2013. márc. 26. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd ne, nem viccből adják.
2013. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt látom és sajnos tapasztalom is, hogy a háziorvosok a legtöbbször tanácstalanok az antibiotikum kérdésével. Az én gyerekeimnek is állandóan felírja, ha kell, ha nem. Ha lázas, ha nem, szinte bármilyen légúti megbetegedéssel elmegyünk hozzá, filózik, hogy jaj, most mit adjon, vagy ne adjon? Az adagolást illetően, mindig a könyvből nézi ki miből mennyit, általában öt napig sem elég az adag.. Ugye ami a minimum lenne. Én sem mindig váltom ki, sőt, két-három napig hagyom, ha lázasak a gyerekek vagy akár én is, küzdjön a szervezet! Ha utána sem javul, akkor vagy kiváltom, vagy elviszem gyerekgyógyászhoz a gyerekeket. De ötből négy alkalommal megszűnik a láz és a panaszok is. Nem hiába szajkózzák a hírekben is mostanság, hogy sok a feleslegesen felírt és beszedett antibiotikum...
2013. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen, az orvosok mindig azt írják fel, bármi bajod van. De igazából nem használ túl sokat, csak tönkreteszi a bélflórádat, mert megöli az összes ottlévő jó baktériumot is. Aztán mehetsz hozzá megint, hogy javasolja a Normaflore-t, mert azt szokták.

Én javaslok természetes antibiotikumon, mint pl a propoliszt, kiváló gyógyhatású, természetes szer!

2013. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%

Szia!


Menj el egy másik oroshoz is, ugyanis az antibiotikum nem játék. Nekem már volt 2 kúrám is, mindkétszer szarabbul lettem utána, mert paffra teszi az immunrendszert. Előtte bizonyosodj meg arról, hogy tényleg bajod van-e.

Mandulagyulladásra szopogass tantum verdét.

2013. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!