Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha a tollpárnára vagyok...

Ha a tollpárnára vagyok allergiás akkor az milyen tünetekkel jár? És mennyi ideig tart? :0

Figyelt kérdés
A hètvégèn táboroztunk és tollpárnába aludtam (3 éjszaka) és viszkető kiütèsek jelentek meg a nyakamon meg az arcomon ! (mivel sokat napoztam ezért azthittem,hogy azért van ,de aztán rájöttem,hogy akkor az egèsz testem kiütéses lenne,de mivel csak a nyakamon meg az arcomon volt,ezért tudtam, hogy csak a párnátol lehet !) mennyi idő kell ahoz, hogy eltűnjenek ezek a viszkető kiütések??

2013. jún. 19. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha öreg a toll benne, akkor elég sok problémát is okozhat ha valaki érzékenyebb rá. idönként nem árt kimosni se, föleg így hőségben talán könnyebben is szárad több nap alatt. A bőrére tehet kamillás, mentás borogatást rá, és el fog múlni, de ez függ a szervezetétől is. Amúgy őseink nem véletlen tettek kis zsákos levendulát a ruhák és az ágynemü közé...
2013. jún. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TomMunk ***** válasza:
Ha nagyon zavar és nem bánsz egy kis izomlázat és levertséget hogy gyorsan eltűnjön, akkor írass magadnak egy kis 4mg-s Medrolt ;) engem egy nap alatt rendbe hozott, miután valamire rettentő módon kijött az allergiám.
2013. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!