Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan akinek már egyszer...

Van olyan akinek már egyszer elmúlt a pánikbetegsége, és csak úgy évek után visszajött, de más tünetekkel?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 10:14
 1/8 anonim válasza:
Nemtom segít-e nekem anyám pánikbeteg huszon valahány éve,de felírtak neki valami gyógyszert rá és azóta nem jött visszac majd még pontosan megkérdezem tőle.
2013. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen volt. Az oka az lehetett, hogy csak tüneti kezelést kaptam, gyógyszereket. Amikor kiújult a bajom már pszichológushoz mentem, azóta teljesen gyógyultnak érzem magam.
2013. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Megkérdeztem,és ő azt mondta hogy előjött,de ezzel eggyütt kell élni.Még annyi hogy a pánikbetegséget a szorongás táplálja:(
2013. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:(
2013. febr. 22. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell elkenődni, menj el pszichológushoz!

Fél évet jártam ingyenesre, azóta semmi bajom. A gyökerénél kell kezelni a problémát.

2013. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 10 éve volt, elmúlt és egészen tavaly nyárig eszembe sem jutott! Most pszichodokihoz járok, remélem végleg elhagyom! Ja, a tünetek hasonlóak, mint az elsőnél!
2013. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve volt,csak akkor nem tudtam mi ez.aztán évekig semmi,és most megint kezdődött,és most mondta a doki hogy ez a gond.
2013. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Másfél éve nekem is volt nagyon erős tünetekkel, akkor egyik napról a másikra elmúlt. Egy ideje visszatért de most nem olyan erősek a tünetek. Azért most sem kellemes de már jobban tudom kezelni a helyzetet és nem félek annyira tőle.
2013. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!