Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen tünetekkel Budapesten,...

Ilyen tünetekkel Budapesten, melyik kórházba vittek volna? Nincs orvosi igazolásom, mert ugyan Budapesten élek, de még nem itteni lakos vagyok, ezért félek, hogy nem tudom majd ezt igazolni a munkahelyemen.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és ma reggel munkába menet rosszul lettem a villamoson. Elkezdett zsibbadni a fejem, szédültem,alig kaptam levegőt, gyorsan le is szálltam. A megállóban elájultam,de szerencsére az egyik járókelő hívott mentőt,hál istennek hamar magamhoz tértem, így nem hagytam, hogy bevigyenek a kórházba.éves lány vagyok, ma reggel a villamoson állva rosszulét jött rám. A fejem elkezdett zsibbadni, nem kaptam levegőt, valószínű, hogy lement a vérnyomásom, vagy a vércukorszintem. Leszálltam a villamosról, leültem a megállóban és elsötétült minden.
2013. máj. 27. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
az ügyeletesbe kerültél volna kivizsgálásra
2013. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudom megnézni ma melyik a ügyeletes kórház?A x. kerületben
2013. máj. 27. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hívtak mentőt, akkor náluk rögzítve van az eset, kérhetsz másolatot.
2013. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs, de nem mindegy, melyik kórház?

Jól veszem ki a szavaidból, hogy hazudni akarsz a munkahelyeden?

2013. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mire gondolsz? Bemész a kórházba és kérsz egy igazolást? Nem fogsz kapni, akkor lenne igazolt a mai napod, ha engedted volna, hogy bevigyenek vagy ha van háziorvosi igazolásod.
2013. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez van,tudom,hogy így lemegy a vércukorszintem,ezért van nálam mindig cukor vagy csoki és gyorsan bekapom,ha jön ez és visszaállok.

Persze csak,ha ez van nálad is.De ez nem ritkaság úgy tudom.

2013. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!