Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 22 evesen Fiu, csunya hegeken,...

22 evesen Fiu, csunya hegeken, mely rancokon, pattanasok es mely porusokon hogyan lehet javitani?

Figyelt kérdés

Sziasztok 22 eves fiu vagyok, Es sajnos kb 17 eves korom ota pattanasos volt az arcom, illetve meg minig az, de mar nem annyira gyakori a korabban surven eloforfulo gyuladasos pattanasok. De sajnos az en esetemnek vannak uto problemai, tehat a pattanasok utan csunyan elegge foltos, es heges maradt az arcom.. :(( Es nem a koromhoz illo rancok vannak ralytam, sajnos tobben mondtak hogy idosebbnek tunok, sokat valtoztam az utobbi idokben (epp ezert, is)

Es Szornyen Utalom ezeket a hibakat az arcomom, "sajnos' Kulfoldre koltoztem es meg elegge uj vagyok itt, az orvosi kezelesek pedig NAGYON NAGYON tobb ezer dollarba kerulnek foleg ezek az esztetikai kezelesek raadasul.. KEREM ha valaki ert hozza, jart mar illetve ebben a cipoben van, esetleg hozzaerto kozmetikus legyszves irj 1-2 modszert erre hogy hogyan tudnak ezeken "javitani" sajnos teljesen eltuntetni nem hinnem hogy el lehetne.. Egyebkent regebben jartam arckezeklesekre szamtalanszor, rengeteg vizet napi 4-5 liter iszok, es kerulom a zsiros, magvas cukros kajat is pedig de hiaba. :((

Megvalami, esetleg ha valaki tudja a modern kezeleseit, peldaul mijen mondjuk draga gepi modszerek lennenek ra azokat is nagyon szivesen hallom. Hajlando lennek raforditani nagyobb oszeget is.. Mert ettol be lehet kattanni de nagyon... LEGYSZI IRJATOK!!



2013. jún. 26. 05:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Helló! Tudom, hogy ez viccesen hangzik, mert fiú vagy, de el kéne menned egy kozmetikushoz és elmondani neki a problémáidat, mert biztos vagyok benne, hogy tud segíteni és valamelyest javítani a helyzeten.
2013. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

hallottam már valami lézeres kezelésről ami javít a hegeken de nem tudok róla többet:s

kozmetikus nem tesz semmit. elküld max bőrgyógyászhoz. annyit viszont kérhetsz tőle h adjon tanácsot h milyen alapozót, korrektort vegyél, és tanuld meg felvinni úgy az arcodra h ne lássák h fent van. úgy tudom amerikában fellendült a férfiak sminkelése. egy próbát megér:)

2013. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia! Glikolsavas vagy szalicilsavas hámlasztás érdekelne szerintem téged. Az AVON katalógusában találsz ilyen termékeket. Angolul glycolic acid az összetevő neve.


Gyógyszertári szalicilsavas krém receptje:

30 g vazelin + 1 g szalicilsav

Ez ma Magyarországon 350 Ft. Ez így egy 3%-os krém, ha bírja a bőröd, 5%-ost is lehet kérni majd második adagnak.(Azért is jó, hogy nincs benne más összeteveő, mert így tuti,hogy nincs más irritáló dolog a keverékben, amik ki tudja miket okoznak.)

Éjszakára kell kenni hetente kb. 3-szor, félév alatt kicserélődik a bőr már a mélyebb rétegekben is. Napozni nem szabad ilyenkor, így télen jó használni.

2013. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a tejet, tejtermékeket kell elhagyni, fél év mire kimegy a szervezetből, túl magas gyulladásszintet okoz.
2013. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A Paleolit étrendet kellene preferálni, Szendi Gábor könyveit, honlapját tanulmányozni. Van is egy cikke fent az aknék és a paleolit étrend témában.

Szalicilsavas termékeket preferálni.

Hámlasztani, bőrt megújítani úgy fogsz tudni szép lassan (félév-év), hogy a keresed a savas (gyümölcssavas AHA, és BHA tartalmú termékeket) . Használhasz otthon higított citromlét, ecetet is. Ecet (10%) és víz 1:1 arányú keverékével áttörölni hetente 1-szer az arcot. Ez a keverék így 5%-os oldatot jelent, ami hetente egyszer okés.

A szalicilsavról itt írnak:

[link]

2013. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

De ha itthon jársz, és veszel Aknesolt, abban is van szalicilsav, az is jó.

Valamint :

[link]


Meg már korábban írtam a 3%-os szalicilsavas krémet, ami a maga 3%ával félév-év alatt teszi rendbe a bőrt.

2013. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Vagy ilyen jellegű AHA tartalmú krémeket keress

[link]

2013. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Isis Pharma Glyco-A
2013. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Savas hatású, ha paradicsommmal, almával, citromsavval, citromlével, ecettel törlöd át az arcod.

Szappant nem kellene használni, hogy szép lassan és folyamatasan savas ph-ban legyen a bőr.

2013. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Itt írnak a glikolsavas hámlasztásról.

[link]

2013. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!