Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehet az, hogy a pasim...

Mitől lehet az, hogy a pasim nem TUDJA megenni a tejfölt, meginni a tejet, és mindenféle tejterméket kerül, mert saját elmondása alapján ahol bemegy, ott azonnal vissza is jön. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elvileg pszichés okai vannak, de nem tudom rávenni, hogy megkóstolja pl a túróstésztát.

kakaót megissza. nem értem


2013. jún. 27. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sokaknál gondot okoz, nem csak a barátod van így ezzel. Általában akinek ilyen baja van a tejfölre, tejre, esetleg tejszínre érzékenyek. A kefir, joghurt, túró valószínűleg nem okozna neki gondot, mivel azokat baktériumokkal állítják elő és ezek a baktériumok nagyon jó hatással vannak az emésztőszervekre.
2013. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te nő.


Egy marhát tartasz magad mellett? 'Pasid'.


Emberből van, nem? Miért enné meg egy ember a gennyes, gyulladáskeltő, növekedési hormonokkal teli gusztustalan marha tejet? Majd ha rákos és cukorbeteg akar lenni akkor enni fogja..


Nem tudja megemészteni, sem a tejcukrot, sem bizonyos fehérjéket a tejben. Nagyon helyes hogy nem eszi, te meg túrós tésztát készítesz? Egy olyan országban élsz ahol vezető halálokok közé tartoznak a szív-érrendszeri betegségek, rengeteg a rákos és a lakosság több mint fele elhízott. Istenem, ne egyetek már tejes lisztes kaját.. vége a gyerekkornak, túrós tészta..


Nagyon rossz ám olvasni az ilyen kérdéseket. A barátod természetesen viselkedik, ha nem eszik ilyet. Ennyit már tett az egészségéért, nálunk ez úgy van hogy örülünk neki, és biztatjuk egymást hogy kerüljük el az ilyen megbetegítő kajákat.

2013. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy ezt honnan szedted, de én még a tejről ilyen dolgokat nem hallottam. Ha ezt, amit tudok veszem alapul, akkor az előző állításaid nem valósak.


" jelentős mennyiségű CLA-t (konjugált linolsavat) tartalmaz, amely előnyösen hat a rák elleni védelemben, erősíti az immunrendszer kapacitását és segít az izmok szálkásításában. A tejzsír ideális omega-6 és omega-3 zsírsav aránya a növekedést serkenti, az immunrendszert támogatja."


Napi tej vagy tejtermék fogyasztása ajánlott, a mai orvostudomány ajánlja, mert hasznos, fontos, és nélkülözhetetlen a szervezetnek. Főleg gyerekeknek.

2013. okt. 28. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A tej élettani hatásait mellőzve, sok ember képtelen megenni ilyen-olyan dolgokat. Egyik haverom több évig rosszul volt a chipsektől, mert gyerekként túl sokat evett. Lehet, hogy ha még korábban történt, akkor méyebb nyomot hagyott benne. Sokat nem segít neked, de érdekel, hogy csak a tehén tejet kerüli?
2014. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen tejet nem fogyaszt magában, tehéntejből készült kakaót igen. kecskesajtot nem eszik, "rendes" sajtot igen. Vajkrémet nem, tömlős sajtot igen. Natúr joghurtot nem, gyümölcsjoghurtot igen. ?
2014. dec. 11. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!