Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyelvgyököm, és a mandulám...

A nyelvgyököm, és a mandulám is be van gyulladva, tegnap reggelre úgy keltem, hogy alig tudom lenyelni a saját nyálam. Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés, ezüstkolloiddal, ill. apukám által forgalmazott erős grapefruitmag-cseppet szedek rá.Sokszor fertőtlenítem,ill. szedek metapyrint,ugyanaz mint az algopiryn,a lázamra. MIKOR FOG ELMÚLNI???
2013. jún. 24. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Javulni és láztalanodni 3-4 napon belül fogsz,de a teljes gyógyuláshoz 7-10 nap kell. És nem biztos,h ennyi kezelés elég lesz. Ha a lázad,ezalatt a 3-4 nap alatt megy le,menj el orvoshoz. Jobbulást!
2013. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azóta szedek Aktil Duo-t rá,valami már alakulgat
2013. jún. 25. 12:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Hali! Megint elkaptam valami fertőzést, és ismét begyulladt. Nem gond hogy már 2.szor gyullad be? rossz,mert nehezen kapok levegőt egyébként... Nagyon remélem hogy nem lesz gond
2013. aug. 26. 02:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Most is olyan érzés,mint az előző volt? Inkább kapar és "ég",vagy nyeléskor fájdalmas?
2013. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Most mindkettő igazából, a nyelés most nem annyira fájdalmas mint a múltkor. Már a 4. napja vagyok benne, sokkal jobb mint volt, már nincs megdagadva a mandulám, de még nyeléskor kicsit fáj, és újabban váladékozok sokat. Gondolom ez a végső tisztulás most.
2013. aug. 27. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg vége. De erősítsd az immunrendszered,mert ez nem túl jó,h ilyen gyakran betegszel meg.
2013. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!