Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért van megdagadva a kezem...

Zsoltika85 kérdése:

Miért van megdagadva a kezem még 2 nap után is a darázscsípés miatt?

Figyelt kérdés
2 napja megcsípett egy darázs, úgy néztem kétszer is az alkaromon. Nem voltam rá allergiás, de még mindig meg van az egész alkarom dagadva. Kezeltem már kálcium tablettával, ecetes borogatással, jégakkut is tettem rá, de nem használt semmi. Szerintetek elmúlik, vagy menjek dokihoz?

2013. júl. 28. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
El múlik persze. Dokihoz? Minek? Nem elég, hogy itt megkérdezted?
2013. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még olyan lesz egy darabig. anyámnak a fülét csípte meg 4 napja és azóta is duzzadt a füle.
2013. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál még reggel este kálcium sandoz pezsgőtabit. Meg holnap is és ha még mindig nem csökken, akkor azért mutasd meg dokinak! Az ecetes borogatás is jó!
2013. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem normálisnak tűnik. Én se vagyok rá allergiás, de pár hete kézen csípett egy és 2-3 napig elég határozottan dagadt volt a fél kezem. Utána elmúlt. A régebbi darázscsípéseknél nem volt ilyesmi. Úgy látszik, a darazsak is olyanok, mint a szúnyogok: némelyik csípését másnapra elfelejted, de némelyiknek egypár nap múlva is határozott nyoma van.
2013. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fenistil géllel is kend be.
2013. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!