Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menny ido utan jelentkeznek...

Menny ido utan jelentkeznek az allergias tunetek darazs vagy mehcsipes utan? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Megcsipett egy darazs vagy meh nem tudom mi volt ugy 30 perce nem erzek semmi kulonosebbbet mert nem vagyok alergias. Legalbbis tudomanasim szerint nem. Es a darazs meghal ha megcsip? A meh tudodm,hogy iden de a darazs is? Es ha igen mennyi ido utan? Ez azert erdekel mrt berepult a szobamba es ott csipett meg de viszont nem akarnam befujni a szobamat semmivel mert az ilyesmitol szo szerint nagyon rosszul vagyok.

2012. szept. 4. 14:50
 1/1 Andizsuzsi ***** válasza:
Az allergiás roham rögtön, másodperceken belül kialakul. A darázs nem pusztul el a csípéstől, egymás után többször is képes csípni.
2012. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!