Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergia, mit tegyek...

Parlagfű allergia, mit tegyek ellene most?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a parlagfűre, ez olyan 2 éve derült ki, és akkor fel is írták az aerius gyógyszert, szedtem és , ha jól emlékszem csillapította is a tüneteket..igen ám, de most nem voltam dokinál, hogy felírja és már tegnap is fájt a tokrom egy picit, ma délután elkezdett folyni az orrom és ilyen még nem volt velem, de megállás nélkül csak hapcizok és fújom az orrom, csak folyik és folyik, már piros az orrom.Nagyon szenvedek, mit tudok csinálni ?? Tényleg nem bírom.
2013. aug. 18. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj be egy patikába, mondd el ezeket a patikusnak, és ő majd megfelelő, recept nélküli gyógyszert fog adni. Én például Xyzalt szedek, eddig ez a legjobb, az Aerius volt a második legjobb. A Xyzal biztosan recept nélküli.
2013. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, most meg igyál kalciumot, ha van otthon, rajtam 2 tabletta (1000 mg) már szokott segíteni. Persze ez csak ideig-óráig hat, de a holnapi patika-nyitásig kibírod vele. Zuhanyzás, arcmosás, fogmosás, fésülködés, hajmosás is segít. Én a múlt héten hasmenéses-hányingeres betegséget kaptam el, attól is elmúlt 3 napra a gyógyszer mellett sem tünetmentes allergiám, de azért ezt nem kívánom senkinek.
2013. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Eszegesd a friss hajtásokat.


[link]

[link]


Egyébként annyit még jó tudnod, hogy a parlagfű nem okoz allergiát. Amit te annak hiszel, az az által keletkezik, hogy a kipufogógázok lemarják a pollenjéről a védőburkot.

Az allergiát nem a parlagfű okozza, hanem az ember.

2013. aug. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már jobban vagyok, tegnap volt nagyon durva, de nagy nehezen elaludtam és reggel már sokkal enyhébb volt. Az a baj, hogy nem akarok gyógyszert szedni, mert nem tudom ilyen egészség megszállott vagyok és félek, hogy vajon mit szedek be. Már kb egy éve nem szedek semmilyen gyógyszert.De lehet már több is.

Lehet ki fogom próbálni ezt a gyógymódot , bár ettől is félek. Ha ennyire allergiás vagyok rá, mit fog velem tenni, ha a szervezetembe kerül?

Egyébként pont előtte mostam hajat, zuhanyoztam, fogmosás stb...szóval az nem segített:/

amúgy tavaly amikor kint voltam Görögországban azután teljesen tünetmentes lettem, nagyon sokáig semmi bajom nem volt, kb fél évig. Lehet a kén miatt? Ezt akarom még kipróbálni. Csak azt nem tudom , hogyan kéne szedni, vagy alkalmazni. Ugyanis ott a víz ként tartalmazott , még lehetett is érzeni a szagát, és az elvileg gyógyítóhatású.

2013. aug. 19. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
a polleneket napi 3-4-5x takaritsd ki az orrodbol és a füledből :) nagoyn jó erre a tonimer és az otomer orr- és fülspray. ajánloom;)
2013. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sun Moon szőlőmag kapszula. A krémmánián is fent van.
2013. nov. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!