Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Relief Dose R tablettát...

Relief Dose R tablettát próbálta már valaki parlagfű allergiára?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy elég erős parlagfű allergiám van és a keresztallergiákkal együtt már eléggé kilátástalan a helyzetem :P Főleg kiütés formájában jön ki rajtam meg hát a bőröm nagyon nem bírja és augusztusban kész halál. Szedtem Claritint de nem valami jó, aztán Lendint, az jobb egy fokkal de nem 100%, mellé kaptam Nasonexet, úgy jó volt, a bőrömre meg Locoid krémet, de az a baj, hogy rengeteg a keresztallergiát okozó étel és szinte lehetetlen úgy étkezni, hogy mindet kihagyjam. Ráadásul a tejfehérjétől, tojástól, gabonaféléktől is jelentkeznek a tüneteim. Csináltam egy Food-Detective tesztet, ezeket mind kihozta, de a glutén is pozitív lett. Nem túl erősen, de pozitív. Azt írták a lapon, hogy 95%-ban megbízható. Aki nem tudja mi ez: IgG antitesteket vizsgálja, hogy a különböző ételekkel mennyire lép allergiás reakcióba. A TB tudtommal most csak az IgE vizsgálatot támogatja, abból is a karcolóst ami nem sokat ér. Vérvétellel pontosabban kimutatható az IgE is, ami tizenX ezrekbe kerül, van egy kisebb és egy nagyobb csomag amiben kevesebb/több allergént vizsgálnak. Az IgG-re is van egy olyan lehetőség ami kb. 200 féle ételt kimutat, de az is 50-60 ezer forint. Egy csepp vér.


Hallottam erről a Relief Dose R tablettáról, de elég húzós ára van ennek is, 18-20 ezer Ft körül. Ha lehet egyáltalán még kapni. Hallottam immunterápiáról is, hogy elvileg hozzászoktatják a szervezetet valahogy az allergén fehérjéhez, de nálunk ezt sem támogatja a TB. Semmit sem támogat, vicc ez az ország. Az is ilyen 100 ezer forint körül van. Homeopátiás készítményekről hallottam még, az egyik az Ambosia nevű szer, ami elvileg parlagfű kivonatot tartalmaz és el kell szopogatni. Szerintem az egy az egyben az immunterápia lehet. De nem tudom.. valaki szóljon hozzá légyszi!


Köszönöm!



2013. máj. 27. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Erről a tablettáról még soha nem hallottam, de ha el tudsz járni hetente egyszer Budapesten egy kezelésre, akkor próbáld ki a garatkezelést a Medic Poliklinikán, 2000 Ft egy alkalom (lehet előtte kell egy fül-orr-gégészeti vizsgálat ott helyben, ennek utánaérdeklődhetsz) és a 20. kezelés után ingyenes. Nekem eddig ez az egyetlen, ami sokat tudott segíteni (bár idén nem tudom, hogy jutok el rá, mert elköltöztem). Nem kellemes, de gyorsan megvan és még megfizethető.
2013. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!