Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az utóbbi pár hónapban észreve...

Az utóbbi pár hónapban észrevettem, hogy néha megjelennek az ujjamon pici hólyagocskák, ott vannak pár napig, viszketnek kicsit majd eltűnnek. Ma észrevettem ugyanazokat a hólyagokat a fülcimpám hátulján. Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Allergiavizsgálaton voltam, azt mondták mindenre negativ és tovább nem kívántak a témával foglalkozni. Viszont én mégis arra gyanakszom mert néha előjön, tehát valami kiváltó oka van! Plusz nem hordok fülbevalót de 2napja volt rajtam ez is összefügghet. Kíváncsi vagyok valakinél jelentkeztek e hasonlók, neki mit tanácsoltak az orvosok.

#allergia #hólyag #fémallergia #ekcéma tünetek
2013. aug. 27. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a hagyományos allergia vizsgálaton nem tudják kideríteni.Kezdődő atopiás dermitis.

Ok : Hasi immungyengeség

2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megpróbálok rákeresni, tudnál róla egy kicsit bővebben írni? Illetve milyen orvoshoz menjek vele? Belgyógyász?
2013. aug. 27. 20:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Na utánaolvastam a neten, szóval vissza a bőrgyógyászhoz...
2013. aug. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!