Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki milyen betegségre fogékonya...

Ki milyen betegségre fogékonyabb? Csak én látom úgy hogy bizonyos emberek mindig ugyanazokat a betegségeket kapják el?

Figyelt kérdés

Pl. valaki csak mindig náthás, vagy köhög, valaki pedig gyomor-bélrendszeri nyavalyákat szed össze.

Ti hogy vagytok vele?


2013. jan. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
igen nekem, folyton felső légúti fertőzés, köhögés. nagyon irritáló ezen átesni minden második hónapban, holott más évente egyszer ha lát orvost.
2013. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem évek óta csak a nátha kap el, max. társul hozzá torokfájás, de pl. hányós-hasmenéses vírust nem is emlékszem hogy elkaptam volna. Szóval lehet ebben valami.
2013. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod ezzel én is így vagyok! :)Én is mindig náthás vagyok, néha fáj a torkom! De ilyen hányásos vírust még sosem kaptam el! Hú gyorsan le is kopogom! Viszont hasmenéseset is csak egyszer! Szóval ebben van valami :)
2013. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a hasmenős-hányós csapatot erősítem, de szoktam megfázni is, torokfájás, orrfolyás, évente mondjuk kétszer télen-nyáron egyaránt. Lázas kb ötévente egyszer vagyok. De egyébként sem szoktam gyakran lebetegedni.
2013. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. jan. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!