Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiára jó a parlagfű tea?

Allergiára jó a parlagfű tea?

Figyelt kérdés
Azt olvastam itt egyszer,hogy allergia elmúltával télen jót tesz az immunrendszernek ha parlagfubol készült teát iszunk vagy simán meg esszuk.A kérdés az lenne,hogy nem lesz tőle bajom,vagy nem lesz tőle erosebb a parlagfű allergiám? Koszönöm előre is :-)

2013. szept. 10. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is olvastam erről,de sosem próbáltam ki.Számomra összeegyeztethetetlen az,hogy a parlagfűt,az allergiám okozóját megegyem.Én már kórházba is kerültem pollenallergia miatt,szóval eszembe nem jutna.Ha megiszod,inkább az lenne a kérdésem,hogy nem kapsz-e rohamot hirtelen.Nálunk a környék amikor tele van parlagfűvel,nagyon rosszul vagyok,de amikor lenyírják,jobba vagyok,sokkal.Inkább kérdezz meg róla egy házi orvost,vagy szakorvost.De én biztos nem próbálnám meg.


16/L

2013. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én amikor még Mo-on éltem, minden évben szedtem a fiatal hajtásokat. Naponta ettem is, télire is szárítottam. Pocsék az íze, de a hatása vitathatatlan. Azt nem tudom, hogy a gyógyszertári vackok mit érnek, ha módod van rá, inkább te magad szedd.
2013. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es, az allergiádat nem a parlagfű okozza, hanem a pollenszőrökön megragadó mikoszkópikus koromszemcsék.
2013. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,és ha leszedem,nem lesznek rajta mikroszkopikus koromszemcsék? :D Mindegy,én sose fogom kipróbálni.Lehet,hogy aki nem allergiás vagy nem annyira,annak jó valamire,de nekem allergiás lázrohamom is volt már,kórházba is többször kerültem.Így igazából nekem nincs ehhez elég bátorságom,elpatkolni meg nem szeretnék.
2013. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!