Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű elleni gyógyszerek?...

Parlagfű elleni gyógyszerek? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Én évekig szettem a zyrtecet, eleinte jónak tűnt, de a végére konkrétan olyan volt, mint ha nem szednék ellene semmit. Most az Azomyrt szedem, de ez se ér semmit. Esténkét nem tudok aludni, nappal pedig csak úgy bírom ki, ha két ampullás kálciumot iszok meg.

Nektek melyik gyógyszer használt?

17/L



2013. szept. 1. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kezdetben Claritint szedtem, aztán Zyrtecet, aztán Aeriust, aztám most Xyzalt. Utóbbi kettő használt, főleg a legutóbbi, a régebbiek nem (de lehet, hogy inkább az volt a probléma, hogy anya nagyon rendszertelen, össze-vissza adta a gyógyszert, időnként kimaradt egy tabletta stb.)


Mindemellett ilyenkor, augusztusban már semmi sem használ eléggé. Annyit segít a gyógyszerszedés, hogy nem folyamatosan vagyok rosszul, hanem az idő jelentős részében semmi bajom, csak néha tör rám rohamszerűen a tüsszögés, orrfolyás stb. Az augusztus a legrosszabb, a szepember talán jobb lenne, de akkor meg minden nap iskolába kell menni (itthon kicsit jobban vagyok, ha kimegyek, rosszabb lesz).

2013. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tabletta mellett használhatsz szteroidos orrspray-t is. Ezek helyi hatásúak, mellékhatásuk nem szokott lenni. Csak több hetes, folyamatos használat után lehet megállapítani, mennyire használnak, nem azonnal enyhítik a panaszokat. Olyan fajta is van, de azt nem fújkálhatod hónapokon át.
2013. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyél fiatal hajtásokat. Rossz ugyan az íze, de a hatása csodálatos.
2013. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A parlagfűből teát kell főzni. Meginni és ezt megszokja a szervezet és már nem is allergiás rá az ember.
2013. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Sun Moon Szőlőmag kapszulája segített.

Kicsit több mint 1 éve szedem a napi 2-t, és idén nem is tudom hogy volt-e allergia szezon, mert alig volt egy kis tünetem. Úgyanúgy ettem a gyümölcsöket, zöldségeket, mint egész évben, semmi torok- és fülcsiklandozás nem volt utánuk, nemis nagyon tüsszögtem vagy fújtam az orrom..


Nem drága, bioboltokban 1600Ft körül van a 100 db.

2013. nov. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!