Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kinek jelentkezik pattanás...

Kinek jelentkezik pattanás formájában a tejre való érzékenysége?

Figyelt kérdés
Hogy derült ki hogy a tejtermékektől jött ki? Magadtól kísérletezted ki?
2013. szept. 25. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt, hogy tejivás után pár perccel a nyakamon kijöttek apró piros viszkető foltok, mivel közvetlenül mindig tejivás után jött elő, így biztosan attól van.
2013. szept. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem csúnya, gyulladt pattanások jönnek ki, már annyira gyülölöm!!!! Kipróbáltam már sok csodaszert de semmi. Míg nem a
2013. szept. 26. 07:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Kozmetikusom mondta hogy kerüljem a tejtermékeket hátha. csak az a baj hogy nagy tejivó vagyok. :(
2013. szept. 26. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a laktózmentes tejet, hátha attól nem jön elő, de szerintem 1 hónapig kerülj minden tejterméket, egyél főzeléket, salátákat, gyümölcsöt, és ha jobb lesz, akkor attól volt.
2013. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is pont úgy gondoltam hogy iszok inkább rizstejet vagy kókusztejet vagy laktózmenteset és kiderül hogy mi a szitu. Más tejtermékeket meg egyáltalán nem fogok enni.
2013. szept. 26. 13:58
 6/6 anonim válasza:

Szia :) Érdeklődnék, hogy azóta megoldódott e a helyzet?

Nekem a tejtermékektől lett nagyon csúnya az arcom, és amint elhagytam, egyből szebb lett. Remélem te is jól jártál :)

2017. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!