Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Olyan terméket fogyaszthat...

Olyan terméket fogyaszthat tejfehérje-allergiás, amiben vajzsír található?

Figyelt kérdés
Allergénként csupán a mogyoró van feltüntetve (étcsokiról van szó), tejfehérje nincs, de az sincs ráírva, hogy tejérzékenyek is fogyaszthatják. Hiába nézegetem az oldalakat a neten, nem tudok rájönni, hogy a vajzsír vajon adható-e tejérzékenynek vagy sem.
2013. okt. 28. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Látom régi, kérdés, én még csak kb fél éve tartom a tejérzékenységre (is) a diétát.. Élesztő mellett.


Most eszegettem az Aldis étcsokit, így kerestem a vajzsírra.. Nálam az intoleranciák puffadában jelentkeznek főleg/elsődlegesen. Tök érdekes, mert ezt a csokit szoktam eszegetni, és nem okozott eddig nálam tüneteteket. :( Amikor egy étteremben a salátába a szószba került tej is, (nem tudtam h tesznek rá, direkt ezért kértem sima salátát..), ott egyből bepuffadtam lufira.

2022. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!