Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szénanáthások! Nálatok tartana...

Szénanáthások! Nálatok tartanak még a tünetek (orrdugulás főként)?

Figyelt kérdés
Milyen orrsprayt használtok? És mennyi ideje használjátok? Kíváncsi vagyok, a ti dokitok mit javasolt a szénanátha ideje alatt!

2013. nov. 15. 15:49
 1/4 Motorman válasza:
Én pázsitfüvek, parlagfű, üröm allergiában szenvedek. Parlazin tabletta, Nasonex orrspray, Opticrom, vagy Spersallerg szemcsepp alkalmazásával élem túl a nyarat. Az idei szezon kicsit hosszú volt, sokáig tartott a jó idő, de már VÉGE van! Amennyiben még mindig tüneteid vannak: Szőnyegek, bútorkárpitok VIZES tisztítása géppel, függönyök mosása segíthet. De lehet poratka és egyéb más allergiád (gomba, penész stb) is. Ezek egész évben tartanak... :(
2013. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha hiszitek ha nem, az allergia összefügg az emésztéssel. Komoly természetgyógyász előadáson hallottam, hogy az allergia egy egyszerű bél és test-tisztítás után nyomtalanul eltűnt! Ha érdekes, privátban megadhatom a természetgyógyász adatait....
2013. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 3 éve ebben szenvedek.Általában akkor vagyok bajban ha megfázok és elkell kezdenem orrsprayt használni(rinót),mert utána nem tudok leállni róla.Ekkor kapok zyrtec-d vagy clarinase gyógyszert(ezeket max 1 hétig lehet szedni),elég jók,de mostanában már azok sem segítenek sajnos.Amúgy egész éven át tart a szénanáthám,és szinte csak orrdugulással jár,így egész évben rhinocort aquát használok.Most az egy hetes tabletta nem vitte el az orrdugulásomat ezért kaptam más gyógyszert amit egész hónapba szedni kell:-Azomyr(egy nagy kalap szar,semmit nem segített)-fexgen(még adok neki pár napot,de eddig semmi) tehát mehetek vissza a dokihoz h írjon mást.

2013. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


[link]


[link]

2013. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!