Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nemrég kiderült, hogy allergiá...

Kkriszti72 kérdése:

Nemrég kiderült, hogy allergiás vagyok: márciustól szeptemberig:- ( mindenfélét szedek rá, hogy végre megvan a kórkép. Volt valakinek orrdugulással együtt időnkénti füldugulása is allergiánál? Ez ami legjobban zavar.

Figyelt kérdés
amiket kapok:nasonex, lordestin, illetve a héten egy szurit is dyprophos, emellé orrmosózok, inhalátort is beszereztem, de nem sok javulást tapasztalok, nálam az orrdugulás a domináns, mondjuk sajnos amig azt hitték a dokik meg én is,hogy elhúzódó náthám van rendesen használtam az orrsprayket amik lohasztó hatásúak, lehet, hogy az okozza a dugulást?

#allergiás orrdugulás #füldugulással
2013. júl. 7. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek szerint úgy néz ki, hogy az eddig használtak nem oldották meg a problémádat.Gyógynövényeket nem próbáltál még?Sok problémán tudnak segíteni káros mellékhatások nélkül.Van olyan ismerősöm, aki már csak papíron allergiás egyébként tünetmentes. Jobbulást!
2013. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!