Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcémám van de mitől?

Ekcémám van de mitől?

Figyelt kérdés
Gondolom sok allergiát kiváltó tényező játszhat közre, de az orvosom egyet sem mondott... Adott egy krémet ami semmit nem ér. Nálatok mi az amitől jelentkeznek a tünetek?

2013. nov. 20. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden. Néhány: mosószer,szappan,tusfürdő, fémek,bőr,festékanyagok,tartósítószerek.illatanyagok. De figyelj oda arra is,hogy az emésztésed rendben legyen.
2013. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háziorvos eltud küldeni allergiavizsgálatra? Akkor az lenne a legcélszerűbb mert az emésztésem az nincs rendben sőt sose volt. És észrevettem hogy téli időszakban sokkal jobban kijön de nem viszket nem is vörös csak foltokban hámlik mindkét könyököm térdem és fülem. A bőrgyógyász akinél voltam latinul motyogott valami diagnózist így nem tudtam kivenni mit akar.
2013. nov. 20. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Térded,könyököd? Nem pszoriázist emlegetett a bőrgyógyász?

Menj vissza hozzá! Bőr allergia tesztet is ott tudnak csinálni,de ha valóban pszoriázis,akkor is hozzá kell menni.

2013. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 automatakoktel ***** válasza:
Gombával lesz gondod. Gyomrodban.
2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
atyaég... egyre jobb köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 20. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!