Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől vakarózik a lányom és...

Mitől vakarózik a lányom és mik a piros pöttyök a füle tövénél?

Figyelt kérdés
2 hete vakarja a lányom a fejét,6 napja piros kiütések jelentek meg a füle tövénél. Pedex tetűírtó szert használunk megelőzési céllal, mivel mindig akad az osztályukban 1-2 gyermek aki tetves. Elvittem orvoshoz, az széttárta a karját, írt fel fenistil cseppeket és calciumos pezsgőtablettát. Azóta is ugyanúgy vakarózik és a pöttyei is megvannak.
2013. dec. 6. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A fenistilt és a kalciumot allergiás reakciókra szokták adni. Valószínűleg valami ilyesmi lehet. Szerintem hagyjátok abba egy időre a Pedex-et.
2013. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Allergiás a vegyszerre.
2013. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez vegyszerallergia.
2013. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" Elvittem orvoshoz, az széttárta a karját, írt fel fenistil cseppeket és calciumos pezsgőtablettát. Azóta is ugyanúgy vakarózik és a pöttyei is megvannak."


Mit csinált volna szerencsétlen? Ha én allergiás vagyok a vonatgázolásra, ennek ellenére rendszeresen elgázoltatom magam egy vonattal akkor az orvosok sem tehetnek túl sokat, maximum írnak fel kalciumos pezsgőtablettát.

2013. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vegyszer allergia? 2 éven át semmilyen allergiás tünet nem jelentkezett.
2013. dec. 6. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
2 éve vegyszerezed a fejét? ...
2013. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!