Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Arcra került ecet következtébe...

Ppetra99 kérdése:

Arcra került ecet következtében az egész arcom kipirosodott. Sudocrem-et tettem rá. Kb. mikorra fog elmúlni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen sérülés hasonló az égéshez. Ha nem hólyagos,sebes,akkor 1 hét alatt rendeződik.
2014. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 hét? Nem hólyagos, nem érzek égő érzést, csak simán ott van. Mivel lehet esetleg enyhíteni?

Köszi!

2014. jan. 20. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gyulladásra,amit pl. maródás ,égés okoz és nem hólyagos,sebes nagyon jó az Oxycort spray(receptre lehet csak venni),de a Penthenol hab,Irix is.
2014. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ecet nem méreg. Még az is elég lett volnsa, ha bő szappanos vízzel lemosod. 5-8 óra alatt nyoma sem marad.
2014. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En is ezt csin. Ecetet kenek az arcomra mlst is rajta van. A szemem konnyezik es piros az egesz arcom. Eg mint allat na nagyon piros v mar az arcom kicsit sagad v csak ilyen feher foltok vannak rajta vizzel borogatom nagyon kicsi ideig ut en es sudocren et rakok ra este bekentem es olyN negyed fel ora mulva letoroltem. Normalis lett az arcom szep az ecet jot lesz az arcnak. Csip es faj de megeri
2014. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!