Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől viszket a végbél nyílás?

Mitől viszket a végbél nyílás?

Figyelt kérdés

Már 2 napja nagyon viszket és nem tudom mi okozza.Nő vagyok és a gát is viszket. Eddig csak napi egy két alkalommal és rövid idő múlva meg szűnt,de most folyamatosan.

Mit csinálja mivel kenjem be.

Nem piros és nincs folyásom vagy ilyesmi.



2014. jan. 23. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyhe vastagbél hurut vagy cérnagiliszta is okozhat ilyen tüneteket.
2014. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fertözés, aranyér, gomba, giliszta, eröltetett se--bekuki, helytelen tisztálkodás, .......? Fertötlenitö lemosás (esetleg + kamilla), börnyugtato krém. Ha nem mulik, doki.
2014. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szobai házikedvenc (föleg kutya) van?
2014. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van kutya,de 3 havonta féregtelenítve van.
2014. jan. 23. 11:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orvos vermox tablettát írt fel,de még mindig viszket.viszket. Sőt éjjel 3 -kor nagyon :( Olvastam sok helyen ,hogy éjjel jobban viszket,de miért?
2014. jan. 25. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a bélférgek a melegben másznak ki a végbél környékére lerakni a petéiket. A Vermox kezelést csak egyszer csináltad,vagy megismételted?
2014. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta csak 2 napig szedjek napi 1 tablettát.
2014. jan. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!