Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Anyukám ma...

Mi lehet ez? Anyukám ma mondta hogy szemölcs szerű kis kinövései lettek szemérem tájékon, és a végbél nyílás mellett. Picike, de kiemelkedik . Nagyon aggódom, nem akar dokihoz menni. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi lehet ez.
2009. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ez lehet herpesz vírus is, lehet hpv is, lehet kondilóma is....
2009. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, de szerintem ne izgulj! Szerintem nem valami komoly. (SZERINTEM) Várjatok pár napot, esetleg egy hetet, és ha nem múlik el, akkor mindenképpen beszéld rá, hogy menjen el vele orvoshoz! Amúgy tünetei vannak? Fáj, viszket neki? Írd majd meg légyszi, hogy mi lett! Egy egészségügyis 38N
2009. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem semmi panasza nincs,norm időben menstruál,semmi folyás viszketés ilyesmi.Intim mosakodásnál vette észre.több éve azonos partnere van.tuti nincs félre kacsintás,megcsalás.Ha HPV akkor mi lehet a legrosszabb??
2009. dec. 24. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:

az h elrákosodik.

de biztos h anyukádnak van? és nem neked?

2009. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen sajna anyukám.csak én is eü-s vagyok és mindent kifaggattam!.S azért is aggódom mert anyukám anyukája rákban halt meg....s még a rák ellőtt méh eltávolításra is szükség volt.nem akarok a legrosszabbra gondolni,de hát felmerül az emberben!s ha még sem tudom dokira rábeszélni????nagyon makacs
2009. dec. 24. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:
HPV vírusra utaló dolog, az ünnep után el kell menni orvoshoz. Ha valóban HPV és elhanyagolja, nem mutatja meg nőgyógyásznak, akkor méhnyakrák lehet a vége. Kezelhető ez a probléma. Tessék elmenni orvoshoz!
2009. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha az anyukájának is rákja volt, akkor anyukád eléggé veszélyztetett kategóriában van. nemszabadna ezzel szórakoznia.
2009. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem HPV, akár aranyér is lehet. Szép kis "kinövéseket", csomókat tud produkálni, de az fájna is.
2009. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20:46-os vagyok. Ne idegesítsétek már szegényt! Így is nagyon izgul. Valószínűleg "csak" valami fertőzés lehet, vagy aranyér. Az aranyér lehet fájdalommentes is. Ha hétfőig nem javul, akkor mondom beszéld rá anyudat,ha meg nem akkor nem tudom mi legyen:S Írj még, megpróbálok segíteni, utánanézek, és ebszélek a kórházban ahol dolgozom, az egyik orvossal, hátha tudja mi lehet és, hogy mit kell tenni! Ne izgulj!
2009. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!