Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekelne az, hogy a gyerekszü...

Érdekelne az, hogy a gyerekszülésnél, szóval a szülés folyamán minden anyából, minden esetben jön ki széklet is a végbélnyíláson?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne, hogy fel tudjak erre készülni.

Hogyan szokott ez történni?

Minden érdekelne!

Várom a tapasztalatokat!



2013. ápr. 28. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont azért van a beöntés elötte (már ha van rá idő) hogy ne legyen ez gond. De gyakran igy is úgy alakul de ebben nincs semmi. Hidd el hozzá vannak szokva.
2013. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A beöntés többnyire megoldja. Ha nem, akkor meg megtörölnek, és kapsz tiszta lepedőt. Én nem tudok róla, hogy jött-e. Talán nem. Senki nem mondta, meg eszembe sem jutott közben.
2013. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen ha van idő beöntésre akkor általában nem jön széklet. De ha jön is ne aggódj mert ez teljesen normális, és láttak már ennél rosszabbat is.
2013. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem jött egy kicsi,éreztem, de senki nem foglalkozott vele. még a lepedőcserét sem vettem észre,olyan nagy volt a sürgés forgás,meg ugye a nyomással voltam elfoglalva :) ne izgulj,ez ott,akkor nm lesz ciki!
2013. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

uhh, ha tudod ezt felejtsd el nagyon gyorsan.Előfordul akkor is ha volt beöntés előtte, de van olyan, hogy akkor sincs, ha nem volt beöntés.Az biztos, hogy nem ciki egy cseppet sem, látnak ilyet az ott dolgozók nap mint nap.

Azért mondom, hogy felejtsd el, mert én nem tudtam.Egyszerűen nem tudtam magam elengedni, állandóan azon agyaltam, hogy odakakilok, pedig kaptam beöntést, de folyton ezen feszengtem, h csak ide ne kakiljak, és mivel nem tudtam elengedni magam sokkal-sokkal tovább tartott a szülés, mintha "lesz.rom" a dolgot és nem ezzel foglalkozom.Szülésznő is mondta nekem, doki is mondta, hogy ne törődjek vele, ha úgy van, akkor nyugodtan engedjek ki mindent magamból, csak legyen meg a baba, meg kérdezte a szülésznő, és ha idekakilok,akkor mi van?-semmi.Persze a legvégén, mikor már a babjött, akkor nem érdekelt semmi, az se érdekelt volna, ha odacsinálok :)

2013. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt beöntés, mégsem jött semmi.


Én is féltem ettől szülés előtt, azt hittem kínos lesz a férjem előtt, de mikor már ott voltam és vajúdtam, az se érdekelt volna, ha összecsinálom magam.

Persze utólag visszagondolva örülök, hogy megúsztam enélkül, de ha jött volna se érezném magam kényelmetlenül emiatt, annyira nem erre figyelt senki.

2013. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én is sokmindenen agyaltam szülés előtt..aztán ott élesben,annyira fájt mindenem hogy azt hittem ott fogok meghalni a szülőágyon, az sem érdekelt volna ha odacsokizok a doki kezébe. Remélem megnyugtattalak :D

De a beöntés tényleg jó dolog,nem is ciki, akár egy órán keresztül is üldögélhetsz a wc-n ha van időd,utána lezuhanyzol..

Én még attól tartottam hogy lepisilem a dokit vagy odapukizok,de egyik sem történt.

2013. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Amikor eljött a nagy nap és többször voltam otthon wc-n,mikor bementünk a kórházba kérdezte a szülésznő volt-e ma székletem,mondtam hogy nem is egyszer és ezzel lezártuk!Nem kaptam beöntést és sztem nem is ment be semmi,mert egyrészt azt éreztem volna(ha máshogy nem a szagát) meg tuti nem hagytak volna a szaros lepedőn!
2013. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmabeli vagyok és megnyugtatlak: semmit nem számít, hogy székel-e közben a leendő anyuka. Ha igen, teljesen természetes dolog, és különben is annyi szülés közül ki jegyzi meg azt, hogy te épp melyik csoportba tartoztál?
2013. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!