Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ágyi poloska, bolha, mi lehet ez?

Ágyi poloska, bolha, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődtek a tünetek.Minden reggel úgy ébredek,hogy tele vagyok csipkedve :( Szúnyogcsípés szerű csípésekkel. Csak engem csipked a páromat nem. A matracomat leporszívóztam atka elleni porszívóval, meg rápermeteztem az ajánlott rovarirtót ,de semmit nem ért. Megint megcsipkedtek. Magát a rovart nem láttam pedig,az egész szobát, benéztem minden repedésbe, de sehol semmi.
2014. febr. 20. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A bolha ürülékét észrevennéd a lepedőn. De furcsa,h csak Téged csipked. Ágyi poloska pedig kifejezetten rossz körülmények között élőknél szokott megjelenni. Én nehezen tudom elképzelni,h hogyan szedted volna össze (bár nem ismerlek, de feltételezem, az alapvető higiénia rendben van). Allergia nem lehet? Új mosószer, öblítő?
2014. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kohinoor válasza:
100%

Szerintem poloska lesz, kutasd át az ágyat, ágyneműt, környékét alaposabban.

Megjelenése független a higiéniától.

2014. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

pedig alaposan körbenéztem de tényleg nem találok semmit :(

most tuszkoltam be a mosógépbe a paplanomat hátha abban van valami. de ez tényleg fura hogy csak engem csipked.

Rendben vannak a higiéniai körülményeink :)

2014. febr. 20. 19:52
 4/7 A kérdező kommentje:
nem váltottunk mosószert, de holnap megyek dokihoz hátha kiderül hogy allergia vagy rovarcsípés.
2014. febr. 20. 19:53
 5/7 Kohinoor válasza:
Nálunk is csak az asszonyon volt (látható?), ezért nem gyanakodtunk csípésre.
2014. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és hogy szabadultatok meg tőlük?
2014. febr. 20. 21:53
 7/7 anonim válasza:
Gondolom már megoldódott a probléma, de hátha valakinek még hasznos lehet a válaszom: bárki hazavihet magával pár poloskát, mi például egy balatoni nyaralásról hurcoltuk haza (mobilházban szálltunk meg). Főleg engem csíptek, pontosan nem tudom miért, de úgy olvastam hogy a nők vékonyabb bőre lehet az ok. Több hétig nem tudtuk miről van szó, mivel hiába keltem fel és néztem oda ahol egy másodperce csípett a dög, nem láttam semmit. Csak mikor már nagyon elszaporodtak akkor láttuk hogy poloskáink vannak. Mi csak úgy tudtunk megszabadulni tőlük hogy hivatásos irtót hívtunk. Neki is kétszer kellett jönni, mert még irtás után is kikeltek peték. Házi módszerek semmit sem értek.
2015. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!