Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bolha? Poloska? csípés. Mit...

Bolha? Poloska? csípés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány csípássel kezdődött nyáron. Szúnyognak hittem, nem foglalkoztam vele. De nem múlt el néhány nap alatt ahogy szokott és észveszejtően viszketett, de nem mindig. Pár darab volt a karomon. Aztán egyszercsak hetek múlva lett egyre több, mindig éjjel lettek az újabbak. Egy helyen 4-5 csípés, közepén látszik a fullánk bemenete. Bőrgyógyásznál voltam, szerinte pók, vagy poloska, de nem tudja, meg nem biztos meg ilyenek. Hát nem segített ki..antihisztaminos kenőcsöt kaptam, ami segített enyhíteni a tüneteket, de mindig vannak újabbak. ÁNTSZ nem segít,mert panelban lakom, oldjam meg a rovarirtást, ami csak akkor hatékony, ha az egész ház irtat. Na de mit is? Bolhát? Pókot? Poloskát? (Csótányokat nem is említem, hemzsegnek, a csótányirtó pasas csak a fejét fogta és megmondta előre, hogy hiába....
2013. nov. 18. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy vagy menj el homeopátiás orvoshoz vagy szedd ezt: hétfőn-szerdán-pénteken: LEDUM CH9 napi egyszer 3 globuluszt elszopogatni, éhgyomorra.

kedden-csütörtökön-szombaton: KALIUM BICHROMICUM CH9 napi 1-szer 3 gl.-t elszopogatni, éhgyomorra.

Enyhülést fog hozni.

és az ágyadat mindenképpen dobd ki, égesd el, vitesd el! mert abban laknak a poloskák. De hívjál rovarirtó embert is! Ha lehet: költözz el!)

2013. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!