Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ugy viszketek állandóan hogy...

Ugy viszketek állandóan hogy megvakarom és vastag vörös csík marad a helyén majd gy néz ki mintha leforráztam volna! Bőrgyógyászaton hogyan tudnak Candidát nézni?

Figyelt kérdés
Vettem Candida5 tesztet ami pozitiv lett,bőrgyógyászaotn ezt hogyan tudják megnézni?Mert tuti akkor nem fog viszketni ha ott leszek a dokinál,ez Murphy törvénye!
2014. márc. 5. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mid viszket? hüvely viszketés? hüvely candidát nögyógyászati ternyésztéssel lehet kimutatni.
2014. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,a karom a vállam a lábaim...és unokatesómnak volt ez a tünete Candida miatt ezért néztem meg gyorstezsten és az pozitiv lett!Valamitől viszketek,ez elviselhetetlen,meg ahogy kinéz..mint aki leforrázta magát ...borzalom!Odalent nincs bajom de azt mondta nődokim menjek bőrgyógyászatra mielőbb mert ezek nem allergiás tünetek mert akárhol vagyok,ez van.Mindegy hogy otthon vagy a levegőn vagy a szomszédba...:/
2014. márc. 5. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert?
2014. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen 1 éve gyomorsavra!de nem okoz viszketést és egy éve szedem már!
2014. márc. 5. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:

12.22-es


Élelmiszer is okozhatja, és bármi ami a mezőn most virgázik. Allergia tesztet akkor is el tudják végezni ha épp akko nem viszketsz.

Öt féle belgyógyászati probléma is okozhatja, de annak más tünetei is vannak. Azért a laborod legyen vércukorra is megnézve.

Ha majd túl leszel ezen, és érdekelne miért lehetünk biztosak abban, hogy hamarosan tökéletes egészségben élhetünk, szivesen megmutatnám mit ir erről a Biblia.

2014. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ekcéma is lehet, úgyhogy menj el a bőrgyógyászatra.
2014. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyászaton, kaptam krémet meg hűsítőt rá, de elküldtek mindenféle ételallergia vizsgálatra!Ez most a kiindulás.Köszia válaszokat,Zsóka Neked írok holnap,most végeztem mindennel!
2014. márc. 6. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!