Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Movie...

Sunshinegirl77 kérdése:

Mi a véleményetek a Movie Color hajszínezőről? Mennyire tartós? Vörös a hajam,4-5 éve, de nem szeretném állandóan roncsolni ammóniával, mert a színem kikopik a gyakori hajmosástól 2-3 hét múlva, ezért szeretném az állandó festegetést leváltani!

Figyelt kérdés

A színezőkre rá van írva, hogy kiszőkített hajra kell felvinni, de én nem fogom leszívatni a hajamat.. (teszem hozzá, a kiszőkített haj hamarabb ledob mindent...)

Ismerősöm mondta, hogy ha csak élénkíteni szeretném színezővel, akkor tovább fogja bírni, (nem 4-6-8 mosásig, ahogy írják..) és elég lesz félévente vagy pár havonta befestenem, hogy a lenövés színezése meg a többi rész ne üssön nagyon el!

Ötleteket, véleményeket, tapasztalatokat várok! Köszönöm! :D Kipróbáljam? :D


2013. máj. 31. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák de magamból kiindulva ne szőj hozzá ilyen reményeket. Én is vörös vagyok 8 éve, az élénk rikítóbb fajta, persze 2 hét után már fakul sajnos, de 5-6 hetente vagyok csak hajlandó festeni. Ilyenkor szoktam két festés között bevetni a színezős dolgot, DE: a lenőtt hajamat nem festi be (szőkésbarna) szóval az ugyanúgy meglátszik, a vöröset pedig szépen színezi, de szintén kb 2 hét a tartóssága aztán nyoma sincs.
2013. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van olyan ismerősöm, aki sosem festi, csak színezi.....egy próbát mindenesetre megér az egész! :D

Köszönöm a választ! :)

2013. jún. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!