Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Megcsípett egy méhecske, és a...

Megcsípett egy méhecske, és a testem 80% piros és úgy viszketek, hogy megőrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel megcsípett egy méh,nem fájt nem jelentkeztek panaszok.rá pár órára iszonyatosan elkezdtem viszketni majd láttam hogy tele vagyok foltokkal.allergia lehet? mit tegyek ellene?

2014. márc. 20. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sürgősen menj be az ügyeletre!
2014. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Gyorsan menj orvoshoz, kapsz rá valamit!

Nem ártana Kálcium pezsgőtablettát innod, csípés helyére fenistil gél, de ha a fullánk bentmaradt azt is ki kell szedni.

2014. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Csúnya allergiás reakciód van, menj orvoshoz gyorsan.
2014. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
iszok egy calcium tablettát,aztán majd meglátom mi lest,köszönöm a tanácsokat
2014. márc. 20. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért ha úgy érzed, hogy nehezedik a légzésed hívjál mentőt pls.
2014. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha életedben ma csípett meg először és ilyen reakciót váltott ki rá a szervezeted, azt tanácsolom, hogy legközelebb nagyon nagyon vigyázz rá, hogy mégegyszer meg ne csípjen! Természetesen már amennyire lehet erre vigyázni. :-) Mert a következő csípés már anafilaxiás shockot válthat ki nálad. Remélem helyrejösz :-)
2014. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már elmúlt köszönöm.
2014. márc. 20. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb esetleg valami miatt így járnál: gyorsan segít, ha 1000mg Calciumot (pl. pezsgőtablettát) feloldasz kb 1 deci vízben és megiszod. Gyorsabban hat.
2014. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom már megoldódott. :D De jön a nyár, mindig legyen nálad kalcium injekció. Ha megcsíp még egy méhecske, idd meg, elvileg ez hat a leggyorsabban. Bár azt hiszem, már vényköteles, háziorvos biztos felírja.
2014. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!