Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Felismeri valaki, hogy ez...

Felismeri valaki, hogy ez milyen bőrbetegség?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Pár hónapja jönnek ki rajtam ilyen piros kemény foltok,előbb kisebb majd egyre nagyobbak.Ha volt valakinek hasonló,írja már meg mitől volt és mivel kezelte!


Járok orvoshoz,de még nem derült ki mitől van és egyre csúnyább.Egyre jobban idegesít mitől lehet.



2014. jan. 12. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami rovarcsipes, de én rosszra gondolok. Lyme kor. Bőrgyógyász +vervetel. A háziorvos nem ért hozzá.
2014. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szakorvosokhoz járok.

Az egyik napról a másikra eltűnik és pár nap múlva újra előjön?

2014. jan. 12. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nem, a Lyme nem ilyen. Az kokárda alakú, egyszer kijön, és ottmarad. Nyugi!

2014. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DBN CAT válasza:

Utoljara ilyet magamon lattam miutan megcsipet egy Nagy pok


15/L

2014. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljes körű kivizsgálás után sem tudjuk mi lehet csak tippelgetünk.Ha valaki konkrétan tudd műszál allergiáról ha leírná a tüneteit megköszönném.Ha valakinek dió allergiája van az nézhet így ki?
2014. febr. 21. 16:37
 6/7 A kérdező kommentje:
A problémám még mindig meg van.Folyamatosan vizsgálnak és semmi.Valaki,vélemény?
2015. jan. 18. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegul kiderult, h mi volt az?
2022. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!