Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejtől/tejterméktől bedugult orr?

Tejtől/tejterméktől bedugult orr?

Figyelt kérdés
Évek óta használok orrcseppet, mert másképp megfulladnék. Főleg éjjel. Azt veszem észre, hogy amikor jó sok tejterméket tejet fogyasztok, a következő néhány napban sokkal jobban, gyorsabban bedugul az orrom, és alig birom kidugítani orrcseppel. Van összefüggés a kettő közt? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. (Nagyokosok kíméljenek, hogy nem szabad orrcseppezni, meg így meg úgy, én is tudom - csak ne akard megtudni, milyen ha semmi mástól nem tudsz levegőhöz jutni.) Szóval, akinek van ilyen tapasztalata, szívesen várom a véleményét. :)

2014. márc. 28. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs orrsövényferdülésed? Attól lehet az hogy mindig be van dugulva. Érdemes lenne megnézetni. A tejtermékeknek biztosan nincs hozzá semmi köze. Az orrcsepp ok, de ha sűrűn kell használnos egy kivizsgálás jobb lenne...
2014. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, amikor fiam allergiás asztmás lett, az orvos azt mondta, hogy 1 hónapig ne igyon tejet és ne egyen semmilyen tejterméket, a szigorú diétától jobban lett.


Orrdugulásodra nem próbáltad még a langyos sós vizet? Én évekig használtam orrcseppet, állandóan eldugult az orrom, azután abbahagytam és elkezdtem a sós vizet felszippantgatni az orromba, ettől is kidugult és egy idő után elmúlt az örökös orrdugulásom, igaz mellette még kihuzattam egy rossz fogamat is és áttettem az ágyamat e szoba másik felébe. Végül is nem tudom, hogy az ágycsere, a fog, vagy a sós víz, vagy együttesen a három hozta-e rendbe, de elmúlt ez az iszonyat.

2014. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tejtermék fogyasztásakor nekem is bedugul az orrom.
2014. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamivel tele van az orrod, azaz nagyon eleged van valamilyen helyzetből, amiben vagy.

Keress egy gyógyítót. :-)

2014. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!