Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bedugult fulrenem ismertek...

Bedugult fulrenem ismertek valami gyogymodot? Mar 4hete tart, az orvos azt mondta fulhurut, infrazzak es orrcseppezzek. De meg nincs javulas, mar nagyon zavar. Segutenetek!

Figyelt kérdés

Neha kovirozsat is cseppentek bele es estere meleg sot teszek ra. Mar nem kellett volna elmulnia ennyi ido utan?

a nathanak mar reg nyoma sincs.Csutortokon voltam ismet orv-nal, azt mondta ez hosszu folyamat es meg vissza sem hivott kontrolra, meg zavarta, hogy ujra visszamentem.


2014. jan. 25. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Orrdugulásra Rhinospray orrsprayt alkalmazz. A füldugulásra Kalmopyrin tabletta, napi 3x1. Ettől jobb lesz. :)

(Ezek recept nélkül is kiválthatók.)

2014. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.Kalmopyrinrol nem is hallottam, hogy jo, kiprobalom. Koszi megegyszer!
2014. jan. 26. 09:02
 3/3 gungasam ***** válasza:
A fülbedugulást nyeléssel(cukorka szopogatás), svédcseppes vattával lehet kezelni, valamint enyhe hősugárzással amit vagy egy asztali(éjjeli) lámpa megfelelő távolságról a fülre irányításával lehet megvalósítani. A hősugárzástól a belső nedvek(vér,nyirok)keringése és anyagcseréje javul fel. Éjszakára sütőben melegített és zokniba töltött sót lehet a párnára tenni és arra füllel ráfordulva melengetni. Belepiszkálni semmilyen eszközzel nem szabad. Meg lehet kísérelni a kimosását langyos szappanos vízzel valamely spriccelő eszközzel.(marok gumipumpa, fecskendő)
2014. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!