Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bedugult fül erős nátha után:...

Bedugult fül erős nátha után: Már 7 napja be van dugulva a jobb fülem, a nátha még tart. Normális ez?

Figyelt kérdés
Kezdek aggódni. A nátha már levonulóban, de a jobb fülem továbbra is be van dugulva és tompán hallok vele.
2013. dec. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy elmenj vele orvoshoz?

Egyébként ha az orrüreg nem tud rendesen szellőzni, mert vagy sűrű orrváladék van lerakódva vagy meg van duzzadva az orrnyálkahártya és azért nem tud járni a levegő, akkor olyankor gyakran megy rá a fülre az egész.

Ha sűrű az orrváladék, arra váladékoldó, pl. ACC hatásos.

Az orrnyálkahártya duzzanat enyhítésére is vannak gyógyszerek, orrspray. Ezeket ajánlatos ilyenkor használni és nincs gond a füllel.

2013. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van időpontom a fül-orr-gégészetre, de csak jövő hétre...


Az orrüreggel már nincs gond, ezért csodálkozom a fül bedugultságán. Ha ki is dugul, sajnos csak pár óra kell hozzá, hogy "visszaduguljon".


Remélem nem szövődmény...

2013. dec. 7. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig is míg bejutsz a fülészetre, próbáld ki a Novorin orrcseppet, 4 napig használd, reggel és este cseppents mindkét orrluykba 1-1 cseppet, nekem ez segített a nátha utáni fülduguláson.
2013. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK! Köszönöm!!!!
2013. dec. 7. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetbe soron kívül bemehetsz mert fogadnak én is voltam kimosták a fülem egyszer góygszert máskor orrcseppet kaptam
2015. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!