Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia? Feldahadt kisujj

Allergia? Feldahadt kisujj

Figyelt kérdés
Feldagadt a jobbkezem kisujjának felső perce kézfej oldaláról. Tudtommal nem ütöttem meg. 1 hónapja nem mulik és néha viszket is eléggé de nem fáj. Amit furcsálok h az ujjamon van egy egy lila folt is ami ugynézni mintha megütöttem volna. De ha zúzódás akkor 2-3 nap alatt nem kellett volna visszahúzódnia? Előre is köszönöm a váaszokat

2014. márc. 30. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem dugdosod bele ezt az ujjadat valamibe,akkor biztosan nem allergia. Az allergia vagy azon a testrészen jelentkezik,ami érintkezik az allergiát kiváltó anyaggal,vagy szétszórtan,testszerte. Egyébként egy zúzódás gyógyulási ideje is lehet 4-6 hét,akárcsak egy törésé,repedésé és nem biztos,hogy emlékeznél rá. Nem csípett meg valami véletlenül?
2014. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, nem tudom én csak annyit érzékeltem h bedagadt és hogy nem húzodott vissza emellett néha viszket és ég, de csipés nyomot nem látok rajta. csak egy lilás foltot ammi egyre halványabb.
2014. márc. 30. 09:21
 3/5 A kérdező kommentje:
de nyomásra nem érzékeny. egyáltalán nem fáj O.o
2014. márc. 30. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kend be valamilyen gyulladáscsökkentő krémmel (Voltare,Fastum,Féector,stb), remélhetőleg szépen levonul.
2014. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi, egy probát megér
2014. márc. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!