Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sérült kisujj? Ízület, csontsé...

Sérült kisujj? Ízület, csontsérülés?

Figyelt kérdés

Már bő egy hónapja, hogy egy kézilabda mérkőzésen védekezés közben erős szúró fájdalmat éreztem a kisujjamban. Azóta az állandó fájdalom elmúlt, viszont az első ujjperc külső oldalán van egy kisebb duzzanat, ami inkább deformitás... Alapjáraton nem fáj, de ha a felső ujjpercet vízszintesen próbálom a másik kezemmel elmozdítani, nagyon fáj. Függőleges mozgatást jobban tűri, de az is fájdalmas egy idő után. Behajlítani, szorítani tudok, bár nem száz százalékosan. Mi lehet ez? Ízület, csontsérülés?

(Nem jártam még vele orvosnál, és mivel azóta különösebben nem erőltettem, nem is foglalkoztam vele, de lassan kezdődik a szezon, és z első edzések alkalmával sajnos elég fájdalmas élményeim voltak vele.)



2014. jan. 10. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A jó ég tudja. Bármelyik lehet. Meg kell röntgenezni.
2014. jan. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori a kisujj törése kézilabdázásnál, persze lehet másfajta sérülés is, menj el megröntgeneztetni.
2014. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 10. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!