Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet ez allergia vagy normális?

Lehet ez allergia vagy normális?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy a gyömbér és a tej kombinációja mennyire jót tesz az arcnak, ezt készítettem el és kentem fel. Egy kicsit csípet és miután lemostam már abba is maradt. Nyoma utána nem volt pirosság stb. Ez allergia vagy alapjában véve normális?

2014. márc. 30. 16:44
 1/2 anonim válasza:
szia :) szerintem kérdezz meg másokat, hogy az ő arcukat is csípte e ez a keverék ...... a gyömbér, egy elég csípős dolog, szóval nem hiszem hogy allergia lenne ! Az allergiának nyoma marad.... a helyen ahová felkented, börpír, csalánkiütés, stb :)
2014. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ta fa** azért tette fel itt a kérdést mert megkérdezte hogy allergia-e akinek van tapasztalata úgyis csak az válaszol!!
2014. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!