Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől alakulhat ki a pigment...

Mitől alakulhat ki a pigment folt? Miért kezdett el terjedni?

Figyelt kérdés

Eleinte csak az alkaromon voltak barna foltok, de ma már a hasamra, nyakamra is átterjedt és a felkaromra is sőt a minap szólt anyu hogy a hátamon is van egy kicsi. teljesen ki vagyok bukva..a nyakamról és a bal felkaromról sikerült nagy kínszenvedés után levakarnom mert szinte mindenki rákérdezett és visszahallottam hogy én vagyok a retkes lány, próbáltam még a többi helyről is eltávolítani de nagyon fáj.

lehet köze a hasamon lévő anyajegyemhez mert a karomon kívül ott alakult ki a leghamarabb? ami pedig az alkaromon van az kicsi korom óta ott van és nem olyan mint amik nemrég alakultak ki, azokat nem lehet levakarni.



#pigmentfolt #mitől alakul ki?
2014. ápr. 17. 19:20
 1/2 anonim válasza:

Hát figyelj, szerintem azzal, hogy lekapartad szerintem butaságot csináltál. Pláne, hogy még fáj is, szerintem inkább meg kellene mutatnod egy bőrdokinak. És azt, hogy mivel sérteget a többi bunkó ne vedd figyelembe. Tudom, hogy fáj, meg rosszulesik, de ne hallgass a buta beszólásokra. Egyébként meg másoknak is van, pl. nekem.

Egyébként itt olvashatsz róla:

[link]

2014. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,hát már akkor is jobban utána olvastam és azt megtudtam hogy a jobb alkaromon általános pigment foltról beszélhetünk.Voltam bőrgyógyásznál azt ajánlotta hogy a többi felületen testápolózzam, nem igazán segít sokat.A nyakamra visszatért szóval nem vagyok előrébb azzal sem sőt már szinte mindenütt van.Még mindig nem értem mitől.Már szinte boci vagyok.Sehova sem járok szívesen.
2014. júl. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!